آشنایی با  مسترغذا

کسب ‌و کارها

اعتماد

اعتباری | بانکی

حقوقی

QR Code

 

 

 

 

آشنایی با مسترغذا

 

با کیپومسترغذا چه کارهایی می‌توانم انجام دهم؟

خرید و استفاده از فروشگاه‌های فیزیکی مانند رستوران‌ها، کافه‌ها، سوپرمارکت‌ها و غیره
انتقال موجودی کیپو به کارت‌های بانکی خود یا سایر افراد
خرید شارژ موبایل و اینترنت
پرداخت کلیه قبض‌ها

 

مسترغذا چیست؟

«مسترغذا» یک اپلیکیشن پرداخت وفراباشگاه رفاهی با موبایل است و به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به همراه داشتن کارت بانکی یا پول نقد، پرداخت‌های خود را انجام دهید. شما کیف پول کیپوی خود را شارژ می‌کنید و دیگر بجای به همراه بردن کیف پول فیزیکی خود پول نقد پول خرد و کارت‌های بانکی مختلف، تنها موبایلتان را برای خرید کردن و پرداخت کردن هزینه‌هایتان به همراه خواهید داشت.

 

کیپو مسترغذا چگونه کار می‌کند؟

کیپومسترغذا همان کیف پول الکترونیکی شما است که می‌توانید کارت‌های بانکی خود را به آن متصل کنید و یا آن را شارژ کنید و از آن برای پرداخت‌ها و خریدهای روزمره خود استفاده نمایید. شما می‌توانید با استفاده از تمام کارت‌های بانکی عضو شتاب، حساب کیپو خود را شارژ کنید. این کار از طریق اپلیکیشن مسترغذا و به راحتی و در امنیت کامل انجام می‌شود. پس از شارژ کردن کیف پول‌ تان، کافی است به وب سایت یا مکان فیزیکی فروشگاه‌های همکار با مسترغذا مراجعه کنید و تمام خریدهای خود را به وسیلۀ موبایلتان انجام دهید.

 

استفاده از مسترغذا چه مزایایی دارد؟

«مسترغذا» یک اپلیکیشن پرداخت با موبایل است و به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به همراه داشتن کارت بانکی یا پول نقد، با داشتن کیف پول الکترونیکی پرداخت‌های خود را انجام دهید.

 

مسترغذا در چه بسترهای الکترونیکی کار می‌کند؟

مسترغذا بر پایه اپلیکیشن موبایل و وبسایت بنا شده است؛

 

موجودی خود را در کیپومسترغذا چگونه شارژ کنم؟

ابتدا باید گزینۀ «شارژ کیپو» را در اپلیکیشن انتخاب و مبلغ مورد نظر خود را وارد کنید. سپس با ورود به درگاه بانکی و داشتن رمز دوم می‌توانید با هر کدام از کارت‌های بانکی عضو شتاب، کیپو خود را شارژ کنید.

 

چگونه موجودی را انتقال دهم؟

شما می‌توانید از طریق اپلیکیشن مسترغذا در صورت داشتن موجودی و با تکمیل پروفایل به تمام کسانی که در مسترغذا عضو هستند و شماره موبایل و یا آیدی مسترغذا و یا شماره شبا آن‌ها را دارید به راحتی موجودی خود را انتقال دهید.

 

با موجودی کیپومسترغذا چه کارهایی می‌توان کرد؟

شما می‌توانید به راحتی با دوستانتان جابجایی موجودی انجام دهید. همچنین می‌توانید از تمام کسب‌وکارهای همکار کیپومسترغذا خرید یا از خدماتشان استفاده کنید.

 

کسب ‌و کارها

 

نحوه تسویه حساب مسترغذا با صاحبان کسب‌و‌کار چگونه است؟

در هر زمانی می توانید از طریق اپلیکیشن به حسابی که شماره شبا آن را وارد می نمایید تسویه حساب خود را در چرخه زمانی پایا_ساتنا انجام دهید.

 

اعتماد

 

چرا باید به مسترغذا اعتماد کنیم؟

تمامی فرآیند استفاده از کیپو مسترغذا، تحت قوانین بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و تحت مدرک پرداخت‌یاری است و شارژ کیپو در بستر شبکه بانکی شاپرک انجام می‌شود.

 

اعتباری | بانکی

 

محدودیت‌های انتقال و شارژ کیپومسترغذا چقدر است؟

با توجه به قوانین بانکی کشور و همچنین شبکۀ شاپرک، شما می توانید در هر بار شارژ حداقل ۱۵۰ تومان و حداکثر ۵۰،۰۰۰،۰۰۰ تومان کیپو خود را شارژ کنید. اما برای انتقال موجودی درون اپلیکیشن هیچ محدودیتی در نظر گرفته نشده است.

 

آیا با هر کارت بانکی می‌توان کیپو مسترغذا را شارژ کرد؟

بله، کیپومسترغذا هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد. شما می‌توانید با داشتن هر کارت بانکی و همچنین رمز خرید اینترنتی کیپو مسترغذا خود را شارژ کنید.

 

حقوقی

 

آیا نقل و انتقالات در مسترغذا قابل پیگیری هستند؟

با توجه به اینکه تمام اطلاعات در سامانه مسترغذا ثبت و بر اساس قوانین بانک مرکزی با گزارش‌های بانکی مغایرت‌گیری می‌شود، می‌توان تمام تراکنش‌ها را پیگیری کرد.

 

QR Code

 

QR CODE چیست؟

یک کد تصویری است که به راحتی توسط دوربین موبایل یا اسکنرهای مخصوص قابل خواندن است. شما می‌توانید به راحتی، بدون اینکه اطلاعات شخصی و بانکی خود را در اختیار کسی قرار دهید با نشان دادن QR Code خود، از او در کمال امنیت وجه دریافت کنید. همچنین می‌توانید بدون اینکه کارت و رمز کارت خود را در اختیار فروشنده قرار دهید به راحتی و بدون هیچ تهدید امنیتی خرید کنید.

 

اگر به دوربین دسترسی نداشته باشم، چگونه با مسترغذا پرداخت کنم؟

اگر شما به دوربین موبایل خود دسترسی ندارید یا به دلایلی نمی‌خواهید دسترسی دوربین خود را به اپلیکیشن‌ بدهید، می‌توانید با وارد کردن کد فروشنده خرید کنید. شما می‌توانید این کد عددی را کنار هر QR Code مخصوص فروشنده‌ها به راحتی پیدا کنید.

 

چگونه با کیپومسترغذا دریافت و پرداخت کنم؟

شما می‌توانید با اسکن کد مخصوص فروشنده یا دوست خود از وی خرید کنید یا برای او وجهی را ارسال کنید. همچنین می‌توایند از درگاه‌های پرداخت با کیپومسترغذا در وب، با وارد کردن شماره موبایل و رمز دوم خود در نهایت امنیت خرید کنید.